Iron Day

Portal wielotematyczny

Psy

Jakie zabawki są najodpowiedniejsze dla twojego psa?

Wybór zabawki dla psa.

Zabawy z psem jest wspaniałą możliwością, aby spożytkować energię naszego pupila, a jednocześnie wzmacniać więź. Regularne gry działają pozytywnie na zdrowie psa, oraz sprawiają frajdę właścicielowi. Zabawy warto jest urozmaicać używając zabawek dla psów. Na rynku natkniemy się dużo różnych rodzajów zabawek dla psów, ale jak zakupić tą odpowiednią?

Piłki dla psa.

Ulubioną zabawką wszystkich psiaków jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę znajdziemy w większości punktów zoologicznych w zróżnicowanych rozmiarach, dopasowanych do rozmiarów naszego zwierzaka. Piłki dla psów mogą być z różnorodnych materiałów, istnieją piłki gumowe, materiałowe czy plastikowe. Przy wyborze piłki dla psa powinniśmy wziąć pod uwagę na jej wielkość. Rozmiary piłek dla psów bywają uniwersalne, ale musimy pamiętać o prawdopodobieństwie zakrztuszenia się w trakcie zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa okazuje się za mała. Kupując nową piłkę nie zapominajmy o ochronie naszych ulubieńców. Jest to wyjątkowo istotne, jeśli jesteśmy właścicielami niewielkich odmian psów, takich jak pudle lub yorki, którym kupujemy niestandardowe wielkości zabawek.

Frisbee dla psa.

Jeśli chcielibyśmy wyszaleć się z pupilem na zewnątrz wspaniałym wyborem jest frisbee dla psa. Trudno odnaleźć psa, który oprze się w tej zabawce. Frisbee dla psa dużo lepiej wykorzystać na otwartej przestrzeni, jak łąka, park czy ogród, tam gdzie pies może nabrania prędkości. Jeśli pies umie aportować, warto kupić frisbee dla psa o odpowiedniej średnicy, aby psu łatwo było nosić frisbee w zębach. Frisbee dla psa nie powinno być zbyt twarde, gdyż występuje możliwość niezamierzonego uderzenia psa frisbee podczas zabawy, więc mając na celu uniknięcie bolesnych sytuacji szukajmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee może być ciekawą formą aktywności fizycznej, a wiadomo przecież, że sport to zdrowie!

https://www.krakvet.pl/chy_m_Psy_Karmy-dla-psow_Suche-karmy-29930.html sucha karma dla psa